"Drogi kamień nie przestaje być sobą nawet wtedy, gdy spadnie w błoto i zabrudzi się."
Stefan Wyszyński
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

UCZELNIE EKONOMICZNE

Uczelnie ekonomiczne - wyższe uczelnie kształcące ekonomistów. Studia trwają od 3 do 4,5/5 lat, a po ich ukończeniu absolwenci otrzymują tytuł licencjata, magistra lub magistra inżyniera. W Polsce istnieje obecnie pięć uczelni ekonomicznych o randze akademickiej, z czego cztery noszą nazwy uniwersytetów.
Collegium Civitas
Collegium Civitas to od lat plasująca się w czołówkach rankingów niepubliczna uczelnia akademicka w Warszawie. Oferuje studia po polsku, angielsku, oraz programy polsko-angielskie. Prowadzi studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, program doktorski. Kształci w obszarach: Dziennikarstwo
Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej została powołana w 2000 r. Obecnie kształci ponad 3000 studentów na 18 kierunkach i 41 specjalnościach studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.
Sun Bookstore
Vivamus est leo, tempor at dictum in, pellentesque molestie velit. Sed lacinia, quam non malesuada porttitor, ante arcu ornare magna, vel lacinia nibh velit quis massa. Donec nec massa sit amet metus elementum porta. Duis a velit vitae leo accumsan sodales. Vestibulum convallis consectetur elit
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej
Niepubliczną placówką szkolnictwa wyższego. Realizując misję upowszechniania wiedzy określoną w Deklaracji Bolońskiej, zachowuje wysokie standardy procesu dydaktycznego obowiązujące w Unii Europejskiej i współtworzy europejską przestrzeń szkolnictwa wyższego.
Uczelnia Łazarskiego
Łazarski to studia na prestiżowej warszawskiej uczelni, jednej z najdłużej istniejących wśród niepublicznych szkół wyższych. Wydział Prawa i Administracji jest od 5 lat liderem rankingu wydziałów prawa Dziennika Gazety Prawnej.
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy to uczelnia o sześciu wydziałach, największa w mieście i druga w regionie kujawsko-pomorskim pod względem liczby profesorów, studentów i absolwentów, jak również liczby oferowanych kierunków studiów i form kształcenia.
Uniwersytet Rzeszowski
Jednym z głównych warunków wysokiej jakości kształcenia na Uniwersytecie Rzeszowskim jest realizacja założeń Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia.
Uniwersytet Śląski
Jednym z głównych warunków wysokiej jakości kształcenia na Uniwersytecie Rzeszowskim jest realizacja założeń Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia.
Uniwersytet Warszawski
W 2013 roku na uniwersytecie studiowało 45 793 studentów oraz 3927 słuchaczy studiów podyplomowych. Uniwersytet oferuje 127 kierunków studiów, 6 makrokierunków. Na uczelni pracuje 7070 pracowników w tym 3591 pracowników naukowych (z czego 923 ma tytuł profesora).

Wieści z uzelni  |  Wieści ze szkół  |  Współpraca  |  O nas  |  Forum        W górę

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand